Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Straipsniai
Nicola Stewart. „Išsamus masažo kursas“.
Nicola Stewart. „Išsamus masažo kursas“.
Seniai žinoma, kad masažas – labai svarbi profilaktinė, organizmą stiprinanti sveikatos priežiūros priemonė. Rankraščiai, rasti Rytų šalyse, senovės Kinijoje, Indijoje ir Japonijoje, byloja, kad masažas buvo naudojamas ligų prevencijai ir sužalojimams gydyti. Vakaruose gerai žinomi gydytojo Hipokrato, gyvenusio V amžiuje prieš Kristų, žodžiai: „Trinant per daug laisvą sąnarį galima sutvirtinti, ir atlaisvinti tą, kuris suspaustas per daug… Galima išjudinti raumenis arba atpalaiduoti kūno dalis; stipriai trinant sutvirtinama, švelniai trinant – atpalaiduojama.“

 

plačiau
 
Ar ajurveda visagalė
Ar ajurveda visagalė

„Domėtis ajurveda, kaip ir ekologiškais produktais, tapo madinga“, – kiek ironiškai tarstelėjo pažįstamas gydytojas, nugirdęs mano pasakojimą apie kelionę į Keralą.

 

Galbūt. Bet mada rūpintis savo sveikata man priimtinesnė nei prieš keletą metų tikru virusu Lietuvoje tapusios „Louis Vuitton“ rankinės.

Tiesą sakant, jei ne žalioji mada, ko gero, nebūčiau išsiruošusi į Indiją, kad pati įsitikinčiau penkis su puse tūkstančio metų gyvuojančios ajurvedos patikimumu.

– Sveiki! Kaip jaučiatės? – paklausiau gydytojo Ramano atėjusi į kasdienį dviejų valandų masažo ir gydymo seansą poilsiavietėje „Somatheeram Ayurvedic Health Resort“ Keraloje.

– Laimingas! – nušvitęs atsakė 83 metų žilagalvis, vadovaujantis trims Keraloje įkurtiems ajurvedos centrams. – Kiekvieną dieną aš jaučiuosi tiesiog laimingas.

– Kiek metų jūs dirbate ajurvedos gydytoju? – pasiteiravau laukdama Shali – masažuotojos didelėmis juodomis akimis ir stipriomis rankomis.

 

plačiau
 
Ledo masažas – efektyvi priemonė kovojant su celiulitu
Ledo masažas – efektyvi priemonė kovojant su celiulitu

 

Tegyvuoja šaltis!

 

Seniai pastebėta, kad tų, kurie iš pirties šoka į sniego pusnį, oda kur kas lygesnė. Nieko nuostabaus: audiniams atšalus, visi juose vykstantys procesai suaktyvėja. Veikiant šalčiui, kraujagyslės pradžioje susitraukia, paskui išsiplečia – tuomet padidėja kraujo priplūdimas į problemines kūno vietas. Žinoma, greičiau sudega ir riebalai.

Greitas testas

Nepulkite prie ledo masažo, neįsitikinę, kaip jūsų organizmas reaguoja į šaltį. O gal jam esate alergiški? Kelis ledo gabalėlius pridėkite prie dilbio ir palaikykite kelias sekundes. Jei stipriai neparaus, – tuomet pirmyn!

 

plačiau
 
10 priežasčių, galinčių sukelti nugaros skausmą
10 priežasčių, galinčių sukelti nugaros skausmą
 
 
1. Netaisyklinga laikysena
2. Sportinės traumos
3. Staigūs judesiai
4. Stuburo ligos
5. Menstruacijos
6. Nėštumas
7. Ilgas sėdėjimas
8. Judėjimo stoka
9. Sunkūs nešuliai
10. Žemi baldai
 
 
plačiau
 
Straipsnis (su santrauka)
Straipsnis (su santrauka)
Vestibulum hendrerit facilisis est. Donec porttitor tempus libero. Duis turpis eros, porttitor sit amet, convallis nec, posuere nec, massa. Quisque neque urna, lacinia at, laoreet id, accumsan vel, tellus. Quisque nulla. Ut enim arcu, mollis ut, molestie ut, sodales ut, arcu. Integer eu odio. Nulla aliquet pellentesque ante. Sed et ligula. Aliquam ante nunc, faucibus id, sagittis quis, cursus ut, est. Integer id neque. Sed aliquam libero sit amet nulla.
plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2