Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Eteriniai aliejai » GARINIMAS VIEŠOSE ERDVĖSE

Patariama garinti po 5 – 10 minučių kas valandą.

•           Pagyvinti aplinką: Biuruose, darbo kambariuose, bibliotekose, skaityklose eteriniais aliejais garinimas aktyvina intelektualinę veiklą, koncentraciją ir atmintį.

•           Suaktyvinti, paskatinti: Parduotuvėse, galerijose eterinių aliejų garinimas pagerina ir palengvina komercinius santykius; sveika atmosfera padeda pirkėjui lengviau pasirinkti ir apsispręsti.

•           Atsipalaiduoti: Grožio salonuose, masažo kabinetuose, soliariumuose, poilsio vietose eterinių aliejų garinimas padeda nusiraminimo, atsipalaidavimo procesui.

•           Apsaugoti: Sporto centruose, darbo kabinetuose, laukiamuosiuose, gydytojų priimamuosiuose, koridoriuose ar aptarnavimo biuruose eterinį aliejų garinti 5 – 10 minučių tarpuose tarp kiekvieno paciento ar lankytojo.

•           Ligonio kambaryje: Vis daugiau gydymo ir socialinių institucijų, tokių, kaip senelių priežiūros namai, sunkių ligonių slaugos namai, naudoja garintuvus. Jie ypatingai svarbūs tokiose įstaigose. Eteriniai aliejai padeda atsipalaiduoti, nusiraminti, o taip pat naikina mikroorganizmus aplinkos ore ir patalinėje, yra neįkainojama profilaktinė priemonė nuo daugelio infekcijų. Nauda ir pacientams, ir personalui.

•           Terapinis poveikis: 5 – 10 minučių eterinio aliejaus garinimo uždarose patalpose arba ligonio kambaryje. Gripo, bronchito, faringito, astmos, ausų, gerklės uždegimo atvejais eterinių aliejų garinimas apsaugo nuo užkrato. Jei kartu su kambario garinimu dar naudojama ir karšta vonia su eterinių aliejų mišiniu, tada iš tiesų nesunku įveikti mikroorganizmus.

Pastaba: Chroniškų kvėpavimo takų ligų, streso, nerimo, lėtos medžiagų apykaitos, artrito, reumato, uro-genitalinių infekcijų, spazmų, migrenos, virškinimo sutrikimo, bulimijos atvejais būtinai pasitarkite su aromaterapeutu dėl eterinio aliejaus parinkimo.

Norint būti sveikiems, reikia rūpintis tiek fizine, tiek mentaline, tiek socialine, tiek dvasine sveikata. Eterinis aliejus yra vienas iš sveikatingo gyvenimo programos elementų.